Makita UH020GD101 akkumulátoros sövényvágó (1 x 2.5 Ah Li-ion akkuval)
40V max, 50 cm, max. Ø 20 mm
Egységár (szett):
Cikkszám:
UH020GD101
Márka:
Makita
Elérhetőség:
Rendelhető
Leírás
  • 40Vmax XGT akkuval működtethető.
  • Könnyen kezelhető, remek irányíthatóság jellemzi.
  • Optimális penge alak a sima vágáshoz.
  • Állandó fordulatszám-szabályozás.
  • A fordított forgásrendszer felszabadítja a pengét, ha a vastag ágak elakadnak.
  • Alacsony rezgés és vibráció.
  • Puha kényelmes markolat.
  • Elektromos fék.
  • XGT - 40V max akkumulátor technológia nagyobb igényű ipari felhasználásra tervezve.
Szállítási terjedelem:
  • 1 db BL4025 XGT 2.5 Ah Li-ion akkumulátor
  • 1 db DC40RA Li-ion gyorstöltő
  • pengevédő (458413-3)
Műszaki adatok:
Akkumulátor névleges feszültség: 40 V max XGT
Akkumulátor típus: Li-ion
Maximális leadott teljesítmény: 460 W
Percenkénti löketek száma: 4200 löket/perc
Max. ágvastagság: 20 mm
Max. üzemidő XGT® 40V max / 4.0 Ah akku esetén: 110 perc
Hangteljesítmény (LWA): 91 dB(A)
Hangnyomás (LpA): 83 dB(A)
Zajingadozás (K érték): 3 dB(A)
Termék nettó tömeg: 2,3 kg
Gép tömege akkumulátorral: 3 - 4,2 kg
Termék méretek (H x SZ x M): 929 x 207 x 185 mm
Fogak közötti távolság: 30 mm
Késhossz: 500 mm