Makita DWR180RA akkumulátoros racsnis csavarkulcs (1 x 2.0 Ah Li-ion akkuval)
18 V, M5-M10, 1 x 2.0 Ah Li-ion akkumulátor
Cikkszám:
DWR180RA
Márka:
Makita
Elérhetőség:
Rendelhető
A termék az alábbi kategóriákban található:
Makita 18 V Li-ion akkumulátoros racsnis csavarkulcsok
Leírás
Jellemzők
  • 18V LXT akkumulátoros racsnis kulcs, két aljzatadapterrel szállítva
  • zárócsapos stílusú racsnis mechanizmus
  • könnyen megfogható, kis átmérőjű markolat
  • 47,5 Nm maximális nyomaték és 0–800 /perc fordulatszám
  • beépített LED segédfény, elő és utánvilágítás funkciókkal
  • előre / hátra forgásváltás
  • kiváló por- és cseppálló borítás (XPT)
Technikai specifikációk
Akku: 18V LXT
Csavarok (magas szakító szil.): M5 - M10
Nyomaték: 47.5 Nm