Makita DUP180T001 akkumulátoros metszőolló (1 x 5.0 Ah Li-ion akkuval)
18 V, max. Ø 30 mm
Cikkszám:
DUP180T001
Márka:
Makita
Elérhetőség:
Rendelhető
Leírás
  • Adapterrel csatlakoztatható a 18V LXT akkuhoz.
  • Állítható penge nyitási szög.
  • LED kijelző a gép állapotának ellenőrzésére.
  • Külső olajnyílás.
  • Egyszerű kenés a penge szétszerelése nélkül.
  • Könnyű kialakítás, remek irányíthatóság.
  • Akár 8000 vágás (Ø 15 mm) egy akkufeltöltéssel, 6.0 Ah-s akkumulátor használata esetén.
Szállítási terjedelem:
  • 1 db BL1850B 5.0 Ah akkumulátor
  • DC18RC gyorstöltő
Műszaki adatok:
Akkumulátor névleges feszültség: 18 V LXT
Gép tömege akkumulátorral: 1 - 1,3 kg
Termék méretek (H x SZ x M): 295 x 40 x 105 mm
Akkumulátor típus: Li-ion
Max. vágási képesség: 30 mm