Makita DLX3125TX1 akkumulátoros gépcsomag (2 x 5.0 Ah Li-ion akkuval, szerszámtáskával)
Cikkszám:
DLX3125TX1
Márka:
Makita
Elérhetőség:
Rendelhető
A termék az alábbi kategóriákban található:
Makita 18 V Li-ion akkumulátoros gépcsomagok
Leírás
DDF484 szénkefe nélküli akkus fúró- csavarozó
Jellemzők
  • Erőteljes, rövid felépítésű gép
  • 60 Nm max. nyomtékkal
  • Fordulatszám szabályozás
  • Motorfék
  • Gyorstokmány
  • Szénkefe nélküli motor (BL)
  • XPT csepp- és porálló borítás
  • Nagy fényerejű kettős LED
Technikai specifikációk
Akku: 18 V LXT
Fordulatszám: 0 - 500 / 0 - 2.000 / p
Befogás: 13 mm
Max. nyomaték: 60 / 30 Nm
Súly: 1,6 kg
DGA506 szénkefe nélküli akkus sarokcsiszoló
Jellemzők
  • Elektromos fékkel ellátva
  • BL (szénkefementes) motor
  • XPT kiváló por- és cseppálló borítás
  • Sebesség kontroll
  • Áramkorlátozó, figyelmeztető lámpával,
  • Biztonságos újraindulás-gátló rendszer, figyelmeztető lámpával
  • Könnyen megfogható karcsú motorház
Technikai specifikációk
Akku: 18 V LXT
Fordulatszám: 8500 / p
Tárcsaátmérő: 125 mm
Tengelyméret: M14x2
Súly: 2,3 kg
DTD153 szénkefe nélküli akkus ütvecsavarozó
  • Nagyteljesítményű, újonnan kifejlesztett szénkefe nélküli motor
  • Kompakt és könnyű kialakítás
  • Elődjénél magasabb fordulatszám
  • Beépített LED után- és elővilágítás funkciókkal
  • XPT por- és cseppálló kivitel
  • Akkumulátor és töltő nélkül
Akku: 18 V
Ütésszám: 0 - 3.600 / p
Max. nyomaték: 170 Nm