HiKoki DH45MAWSZ SDS-max fúró-vésőkalapács (kofferben)
1400 W, 11.3 J, 9.4 kg
Befogás: SDS-max;
Egységár (darab):
Cikkszám:
DH45MAWSZ
Márka:
HiKoki
Elérhetőség:
Rendelhető
A termék az alábbi kategóriákban található:
HiKoki fúrókalapácsok, fúró-vésőkalapácsok
Leírás
  • Kapcsoló segítségével két üzemmód állítható be: ütvefúrás és vésés.
  • Kiváló fúrási és bontási teljesítmény.
  • Csökkentett vibrációjú fogantyú (LVH).
  • SDS-max befogás.
  • Nagyméretű nyomógomb a markolaton.
Leszállított tartozékok:
  • oldalfogantyú
  • mélységállító
  • zsír (30 g)
  • szerszámkoffer
Műszaki adatok:
Névleges teljesítményfelvétel: 1400 W
Ütőenergia: 11,3 J
Üresjárati fordulatszám: 260 - 380 ford./perc
Ütésszám: 1750 - 2900 ütés/perc
Furatátmérő betonban: 45 mm
Furatátmérő betonban fúrókoronával: 125 mm
Szerszámbefogás: SDS-max
Méretek (H x M x SZ): 535 x 287 x 120 mm