HiKoki DH24PMHW1Z SDS-plus fúró-vésőkalapács (Hitbox kofferben)
730 W, 2.7 J, 3 kg
Befogás: SDS-plus;
Egységár (darab):
Cikkszám:
DH24PMHW1Z
Márka:
HiKoki
Elérhetőség:
Rendelhető
A termék az alábbi kategóriákban található:
HiKoki fúrókalapácsok, fúró-vésőkalapácsok
Leírás
  • Kompakt és könnyű: a mindössze 382 mm hossz és a könnyű súly megkönnyíti a forgókalapács használatát és irányítását.
Géppel szállított tartozékok:
  • oldalfogantyú
  • mélységállító
  • gyári cseretokmány
  • Hitbox koffer
Műszaki adatok:
Névleges teljesítményfelvétel: 730 W
Egy ütés energiája: 2.7 J
Üresjárati fordulatszám: 0 - 1050 ford./perc
Ütésszám: 0 - 3950 ütés/perc
Furat átmérő betonban: 3.4 - 24 mm
Furat átmérő betonban fúrókoronával: 50 mm
Furat átmérő acélban (adapter + fúrótokmány): 13 mm
Furat átmérő fában (adapter + fúrótokmány): 32 mm
Befogás: SDS-plus
Gép tömege (SDS-plus tokmánnyal): 3 kg
Gép hossza (SDS-plus tokmánnyal): 382 mm