Makita DBS180RTJ akkumulátoros keskeny szalagcsiszoló (2 x 5.0 Ah Li-ion akkuval, MAKPAC kofferben)
18 V, 600-1700 ford/perc, 533 mm, 2 x 5.0 Ah Li-ion akkumulátor, MAKPAC koffer
Cikkszám:
DBS180RTJ
Márka:
Makita
Elérhetőség:
Rendelhető
A termék az alábbi kategóriákban található:
Makita 18 V Li-ion akkumulátoros keskeny szalagcsiszolók
Leírás
Jellemzők
  • Nagy teljesítményű szénkefe nélküli BL motor
  • Kézzel állítható LED segédfény
  • 160°-ig állítható csiszolókar
  • Elektromos fék
  • Változtatható fordulatszám a sokoldalúság érdekében
  • Fához és fémhez egyaránt javasolt
  • Reteszelő kapcsoló a folyamatos munkavégzéshez
  • Kompakt kézreálló kialakítás
Technikai specifikációk
Akku: 18 V LXT
Szalag szélesség: 6 / 9 / 13 mm
Szalaghossz: 533 mm