HiKoki CR36DAW4Z MULTI VOLT akkus orrfűrész (akku és töltő nélkül)
36 V, 0-3000 löket/perc (4 üzemmód), UVP rezgéscsillapítás
Egységár (darab):
Cikkszám:
CR36DAW4Z
Márka:
HiKoki
Raktárkészletünkről azonnal elvihető!
Raktárkészlet:
Raktáron
A termék az alábbi kategóriákban található:
HiKoki 36 V -os Li-ion akkus orrfűrészek
Leírás
  • Egy hálózati gép sebessége kb. 50%-kal kisebb vibrációval.
  • Kevésbé fárasztó dolgozni vele.
  • 4 üzemmód állítható be a munka jellegének megfelelően.
  • Szerszám nélküli fűrészlap csere: a fűrészlap könnyen, egyszerűen cserélhető.
Géppel szállított tartozékok:
  • fűrészlap
  • saruvédő
Műszaki adatok:
Akkufeszültség: 36 V
Max. vágásméret, cső: 130 mm
Max. vágásméret, PVC cső: 130 mm
Max. vágásméret, fa: 300 mm
Max. vágásméret, acéllemez: 19 mm
Üresjárati löketszám, low: 0 - 1700 löket/perc
Üresjárati löketszám, medium: 0 - 2000 löket/perc
Üresjárati löketszám, high: 0 - 2500 löket/perc
Üresjárati löketszám, max.: 0 - 3000 löket/perc
Lökethossz: 32 mm
Teljes hossz: 457 mm
Gép tömege: 4,5 kg
A MULTI VOLT akkumulátorokat úgy tervezték, hogy kompatibilisek legyenek a jelenleg használt 18 V-os csúszótalpas akkuval szerelt gépekkel, és automatikusan átkapcsolnak a 2 feszültség között (36V 2.5Ah -ról 18V 5.0Ah -ra, 36V 4.0Ah -ról 18V 8.0Ah -ra), a csatlakoztatott gép feszültség igényeinek megfelelően.